5 компјутери Помине Уметност Dappen Јадење Палета за Бои Сликарство Пластични Боја Мешање Плоча

5 компјутери Помине Уметност Dappen Јадење Палета за Бои Сликарство Пластични Боја Мешање Плоча

Достапно за нарачка
DEN 146.88
Достапност:


1. 100% Сосема Нов
2. За мешање помине уметност слика / боја за цртање
3. Големина : 16.6 cm x 10.7 cm
4. палета Боја : како на сл шоу
5. 5 PCS Сад За Боја Мешање Помине Уметност Палета
6. Погодна за двете Професионална употреба или лична употреба

За производот

Тип На Објект:
Скулптура Во Прав
Бренд Име:
CMNAIL
Состојка:
палета
НЕТО-WT.:
Помине Уметност
Количина:
5 компјутери

Избор на клиент