1 BUC Пастирски Tulle Прозорец Римски Завеса Везени За Чиста Кујна, Дневна Соба и Спалната соба Прозорец Завеса Скрининг Пеперутка

1 BUC Пастирски Tulle Прозорец Римски Завеса Везени За Чиста Кујна, Дневна Соба и Спалната соба Прозорец Завеса Скрининг Пеперутка

Достапно за нарачка
DEN 335.52
Достапност:


За производот

Големина:
W80cm xH100cm, W80cm xH120cm, W80cm xH150cm, W80cm xH180cm, W80cm xH200cm, W80cm xH220cm, W80cm xH250cm, W80cm xH270cm
Бренд Име:
Wholehome
Функција:
Перспектива
Тип:
Римската Завеса
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Вграден-во
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Техника:
Ткаени
Шема:
Флорални
Стил:
Пастирски
Локација:
Кујна
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе,Канцеларија
Формат:
Скала Појас
Материјал:
100% Полиестер
Број На Модел На:
Моделот Печатени Tulle Voile
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Пеперутка
Функција:
Translucidus

Избор на клиент