Бесплатен Превозот VDO LCD КЛАСТЕР се Прикаже Екран За Ауди А3 А4 A6 За Фолксваген За ФОЛКСВАГЕН За Passat За Седиштето на Новиот
Новак - 38 %

Бесплатен Превозот VDO LCD КЛАСТЕР се Прикаже Екран За Ауди А3 А4 A6 За Фолксваген За ФОЛКСВАГЕН За Passat За Седиштето на Новиот

Достапно за нарачка
DEN 671.52
DEN 416.00
Достапност:


Бесплатен Превозот VDO LCD КЛАСТЕР се Прикаже Екран За Ауди А3 А4 A6 За "Фолксваген" За "ФОЛКСВАГЕН" За Passat За Седиштето на Новиот
ве молиме проверете тест добра работа тука
ве молиме проверете добар фидбек од купувачот :
Тест за Ау-ди A3 VDO, за АУ-ДИ A4 VDO, за Ау-ди A6 VDO, на Фолксваген Голф, за "Фолксваген" Passat VDO, за Седиште VDO. На LCD екранот мора да биде поврзан на коло со лемење паста, и возачот SED1560 TOB мора да биде поврзан со мајка одбор. Пакет Листата : 1pc x Нови за АУ-ДИ/ "ФОЛКСВАГЕН" A3 A4 A6 VDO LCD Дисплеј

За производот

Електронски:
No
Тип На Објект:
Други
Напон:
12
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Хардвер Верзија:
Други
Објектот Ширина:
5.8cm
Име На Модел:
LCD Дисплеј за A3 A4 A6
Материјал Тип:
LCD
Верзија На Софтвер:
Други
Бренд Име:
HKSZXintengli
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Должина:
7.5cm
Специјални Функции:
LCD Дисплеј за A3 A4 A6
Автомобил Производител:
Audi

Избор на клиент