Нови Лето Стил Ladylike Домот Гроздобер LBD О Деколте, Секси Чипка Ракави Женска Проширување High-Waisted Фустан бал A008
Новак - 5 %

Нови Лето Стил Ladylike Домот Гроздобер LBD О Деколте, Секси Чипка Ракави Женска Проширување High-Waisted Фустан бал A008

Достапно за нарачка
DEN 791.52
DEN 752.00
Достапност:


Мерење Листи за Референца
ГОЛЕМИНА S (cm) M (cm) L (cm) XL (cm) XXL (cm) НИ 4 6 8 10 12 AU/велика БРИТАНИЈА 8 10 12 14 16 ЕВРА 36 38 40 42 44 Биста 80-85 85-90 90-95 95-100 100-105 Половината 65-70 70-75 75-80 80-85 85-90 Должина 99 99 101 101 101
Answer : ___________________________ NOTE :
ЗА ГОЛЕМИНА НА :
1.Сите мерења се наведени во см и имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч = 2.54 см
2.Ве молиме Љубезно ве молиме да се разбере кои се вклопуваат може да се разликуваат во зависност од материјали и производство.
3.Нашите големината не е стандард НАС/AU/велика БРИТАНИЈА/ЕУ/RU големини,за да бидете сигурни дека ќе добиете правилна големина,ве молиме строго се однесуваат на мерење на топ листите пред да нарачате.
4.Ако не сте сигурни за големината,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе ви ги даде неколку предлози.
ЗА БОЈАТА РАЗЛИКАТА :
Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека секој компјутер на екранот различни, фотографии и предмети ќе биде нешто малку боја. Ние ќе се обидеме да се задржи во согласност со вистинска и во иднина.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
УБАВО-ЗАСЕКОГАШ
Број На Модел На:
a008
Сезоната:
Лето
Стил:
Гроздобер
Половината:
Империја
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер,Spandex,Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Деколте:
О Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Сезоната:
Лето
Стил:
Готски
Место на Потекло:
Chian(Копно)
Големина:
S,M,L,XL,XXL
боја:
Црна,Темно Сина,Виолетова,Темно Црвена,Точки,Црна Флорални,Бели Цвеќиња
Облека Нега:
измијте со ладна вода само

Избор на клиент