Моделот Печатени Tulle Voile Врата, Прозорец Завеса Дневна Соба Декорација Rideaux Pour Le Салон Спална Соба Оркестарот

Моделот Печатени Tulle Voile Врата, Прозорец Завеса Дневна Соба Декорација Rideaux Pour Le Салон Спална Соба Оркестарот

Достапно за нарачка
DEN 239.52
Достапност:


За производот

Големина:
W100cm x H200cm 1PCS, W150cm x H270cm 1PC, W200cm x H270cm 1PCS, W250cm x H270cm 1PCS, W300cm x H270cm 1PCS, W350cm x H270cm 1PCS, W400cm x H270cm 1PCS, W450cm x H270cm 1PCS, W500cm x H270cm 1PCS
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе,Канцеларија
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Европски и Американски Стил
Локација:
прозорецот
Материјал:
100% Полиестер
Формат:
јаже
Функција:
Translucidus
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Тип:
Завесата
Инсталација Тип:
Вграден-во
Број На Модел На:
прозорецот завеса
Шема:
лисја

Избор на клиент