Солидна Памук, Лен О-вратот Кратко sleeve Жените Блуза Кошула Kawaii Причинско-Лето Кошули, Блузи Бренд Дизајн Tee Кошула Блузи B115
Новак - 25 %

Солидна Памук, Лен О-вратот Кратко sleeve Жените Блуза Кошула Kawaii Причинско-Лето Кошули, Блузи Бренд Дизајн Tee Кошула Блузи

Достапно за нарачка
DEN 755.04
DEN 566.00
Достапност:


Кратко sleeve o-вратот лабава секојдневен симпатична блуза
Материјал : памук + лен
Боја : бела, каки, розова, кафе
Големина : една големина Големина Должина Рамо Биста Полите Ракав должина Една големина 55/60 - 105 96 23
Единица : cm (1 cm=0.39 инчен; 1 инч=2.54 см)
Се мери во со рамна поставени позиција, може да биде 1-3 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Забелешка : Поради разликите во компјутерски монитори, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

За производот

Големина:
One Size
Материјал:
Памук,Лен
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Пол:
Жените
Бренд Име:
ORIGOODS
превозот:
Бесплатен превозот од Кина

Избор на клиент