Светла Цвет 1X3W ПРЕДВОДЕНА од КАБИНЕТОТ ЅИД ЗАТВОРЕН САЛА КАБИНЕТ ОСВЕТЛУВАЊЕ ТЕЛА КРУШКА СВЕТИЛКА во ПОЗАДИНА КТВ БАР ТАВАНОТ ЛОБИ
Новак - 5 %

Светла Цвет 1X3W ПРЕДВОДЕНА од КАБИНЕТОТ ЅИД ЗАТВОРЕН САЛА КАБИНЕТ ОСВЕТЛУВАЊЕ ТЕЛА КРУШКА СВЕТИЛКА во ПОЗАДИНА КТВ БАР ТАВАНОТ

Достапно за нарачка
DEN 864.00
DEN 821.00
Достапност:


Ве молиме запомнете да ни кажете каква боја сакате за te светла!Само ве молиме да ни оставите порака за боја.
Достапни боја : Чиста бела,Топло бела,Сина,Црвена,Зелена,Жолта,Виолетова Информации : Кул бела,Топло бела,Виолетова не ви препорачуваме да ја користите на Бел ѕид.
Влезен Напон : AC 85 V-265 V
Школка Материјал : Aluminlum
Топлина Мијалник Материјал : Алуминиум легура
Потрошувачка на енергија : 1x3w
Боја : Чиста бела,Топло бела,Сина,Црвена,Зелена,Жолта,Виолетова
LED Количина : 1 Buc
Лумен : 210 lumens
Температурата на телото :
LED работа температура :
Живот : 50,000 h
Безбедност уверување : CE & Ro HS

За производот

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Гаранција:
2 години
Моќ Толеранција:
1%
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
dj34
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Напон:
85-265V

Избор на клиент