година Hight Квалитет Бебе Облека Фокс Есен Зима Vestido Infantil Вест+Грб+Панталони 3 дел одговараат на Деца Облека Симпатична Облека
Новак - 19 %

година Hight Квалитет Бебе Облека Фокс Есен Зима Vestido Infantil Вест+Грб+Панталони 3 дел одговараат на Деца Облека Симпатична

Достапно за нарачка
DEN 1698.24
DEN 1376.00
Достапност:


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! ГОЛЕМИНА ВОВЕД Опција Табот големина За Висина Должина (грбот ) Должина (вест ) Должина (панталони ) Градите Ракав 4-6 M 8# 60-70cm 33cm 34cm 46cm 64cm 28cm 7-9 M,10-12 M 10# 70-80см 35cm 36cm 48cm 66cm 30cm 13-18 МИЛИОНИ,19-24 M 12# 80-88cm 37cm 38cm 50cm 68cm 32cm ве Молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.1cm=0.3937 инч. Боите на производите може да биде малку различен од вистински бои, бидејќи на различни екрани и светлина.
A. Плаќање 1. Ali Express поддржува Виза , Мастеркард , Western Union , и преведување преку банките . 2. Сите плаќање, мора да се заврши во рок од 7-10 дена по направи некоја цел или ќе затворена во себе .
Б. На Превозот 1. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 72 бизнис часа по приемот на плаќање ( со исклучок на сабота и недела ). 2. Ние само бродот за достава на адреса што се потврдува и со Зачувам. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. 3. Ние не сме одговорни за дополнителните трошоци како што се увоз такси, должност, царина, ДДВ или даноци кои може ќе треба да плаќате кога вашиот предмет ќе пристигне во вашата земја. 4. Објектот на Локација во Кина. International shipping ќе трае подолго време отколку за домашните,и превозот може да биде одложен поради курирска компанија, ги локалните обичаи/давачки и некои други несигурности (празници, настани). Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош .
В. Да Се Врати Прифатат 1. Ако не сте задоволни со нашата објект, врати се прифати, во рок од 14 дена по добивањето на тоа. 2. На превозот надомест на враќање е да се плати од страна на купувачот. 3. По добивање на врати објект, ние ќе ви вратат на објектот цена.
D. Повратни информации Ние сме толку горди на примање многу повеќе postive повратните информации од нашите клиенти. Вие задоволство е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со нашата објект или имате било какви загриженост по добивањето тоа, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ЗА РЕШЕНИЕ . Ние гарантираме вашето 100% задоволство.
Д. не Контактирате Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со trade Manager или Центарот за Пораки или E-mail порака, ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 48 часа. Ние и ветуваме дека ние секогаш ги реши сите проблеми за вас. Вашиот Satisfication е нашата цел. Ви благодариме!

За производот

Бебе Возраст:
4-6 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
067
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Ircomll
Ткаенина Тип:
Фланелен
Материјал Состав:
95%
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Outerwear Тип:
Вест
Шаблон Тип:
Цртан филм
Јака:
Маскирани

Избор на клиент