FILBAKE 15 Дупки Насмеани Лице во Облик на Силиконски Калапи за Печење Габи, За Фондан Чоколадна Торта Декорирање Алатки
Новак - 19 %

FILBAKE 15 Дупки Насмеани Лице во Облик на Силиконски Калапи за Печење Габи, За Фондан Чоколадна Торта Декорирање Алатки

Достапно за нарачка
DEN 135.84
DEN 110.00
Достапност:


2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка. кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.
опис :
Материјал : Храна одделение силиконски
Боја : Боја Случаен Избор
ГОЛЕМИНА
21. СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.
Најдобро од сите, тие се без мирис и ништо не се држи до нив! Овие габи, ќе произведува личности кои изгледаат рачно изработени, што го прави брзо и лесно за почетници. ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.ние
се подготвени да ви даде подарок или некои попуст.
На другите клиенти се користат калапи во уникатен начин за да се создаде глини, кастинг смола, свеќи, сапуни и повеќе.
Направени на ФДУ стандарден квалитет со Силиконска, Професионални Храна Одделение, 100% BPA free-Не се Токсични.
Едноставно кликнете на жолтата "Додади во Кошничка" копчето на врвот право да го зграби сет за себе или како подарок~!
МОРА да ги Прочитате Пред Купување
1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет. Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме. Нашите калапи се многу меки и флексибилна и лесно може да се оди од високо како 450 степени на замрзнувачот, без да влијаат на мувла.
Овие силиконски калапи се фантастични за правење : Бонбони, Чоколади, Сапун, свеќи, хард кенди, фондан, Jell-О,торта декорација, замрзнати јогурт третира, коцки мраз со овошен сок, партија услуги за родендени & бебето тушеви,
и многу повеќе!. Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка. Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост
ВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.5 cm
Пакет Содржина :
1 *Силиконски Калап
15 Дупки Насмеани Лицето Форма Торта Украсување Храна Одделение Силиконски Bakeware Фондан Чоколадо Мувла Тесто Готвење Алатки Сапун Мувла
Нашата Професионална Квалитетна Силиконски Калап може да се користи за да се направи чоколади, пеперминт, хард кенди, желатин закуски, gummies, коцки мраз, butters, ореви, замрзнати бебе храна, и многу повеќе. Топлина отпорни на силиконски калапи-Широк Опсег на Температурата на толеранција : -40 да 230 c , 8. ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена.
силиконски калап,торта декорирање алатки,силиконски калапи,калап сапун,силиконски калап сапун,торта стојат,cookie машина,кујнски прибор,фондан силиконски калапи за торта декорирање,фондан калапи,силикони торта мувла,калапи,фондан торта декорирање алатки,cupcake, печење,шлаг цевки млазници,свадба торта стојат,печење алатки за торти,руски цевки совети,moldes де silicona став фондан,cupcake облоги,чоколадо мувла,пан торта,матрицата,moldes де silicona став jabones,boquillas rusas,reposteria,accesorios де cocina,moldes де silicona став фондан,матрицата,манга pastelera,pasteleria,moldes де silicona став reposteria,moldes силикони 3d,articulos де reposteria,boquillas rusas де pasteleria,articulos де reposteria y,decoracion де tortas,moldes galletas,слатки додатоци,moldes фондан,млазници тесто,фондан,moldes silicona,
. По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.

За производот

Тип:
Сладолед Алатки
сертификација:
ФДУ,LFGB
Број На Модел На:
JSC025
Материјал:
Силикони
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед На Одлуки
Бренд Име:
FILBAKE
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Сладолед Алатки
Модел:
мраз бикарбоната
Класификација:
Ice cube
Ice Cube Материјал:
силиконски чоколадо мувла
Обликот:
15 Дупка Насмеани Лице Силиконски Калап
Функција:
мраз бикарбоната
Функционирањето и користење:
Направи Торта,Леб,Косата,Желе,Подготвува Храна,Чоколадо
печење алатки за колачи:
Свадба Торта Стојат Торта Декорирање Калапи
cupcake облоги:
Силиконски Калапи за Popsicles,Moldes Де Silicona Став Jabones
сладолед мувла:
Moldes Фондан,Moldes Де Silicona Став Reposteria

Избор на клиент