Мотоцикл 7/8 се Справи со Бар Крајот Тегови Handlebar Костец Капа Анти-Вибрации Silder Приклучок за Јамаха Kawasaki хонда KTM Dirt Bike
Новак - 34 %

Мотоцикл 7/8 се Справи со Бар Крајот Тегови Handlebar Костец Капа Анти-Вибрации Silder Приклучок за Јамаха Kawasaki хонда KTM

Достапно за нарачка
DEN 393.12
DEN 260.00
Достапност:


. Мотоцикл CNC 7/8" се Справи со Бар Крајот Тегови Handlebar Костец Капа Анти-Вибрации Silder Приклучок за Dirt Bike
Специфични : Сосема нов и висок квалитет Лесно да го инсталирате, Завртка постојат во рака костец Материјал : алуминиум Боја : Црна,сина,сребрена,црвена,златна Мерење : L46mm X OD28.3мм Количина : Сет од 2 (Лево и Десно) Адаптер : 13mm, 15mm, 17mm вклучувајќи се. Fitment : Сите мотор со 22mm (7/8") handlebar Освен : За BMW F800 R 09 ДО За BMW R1200 GS 13 UP За BMW 1000 RR 09 UP За BMW C600 СПОРТ/C650 GT 12 UP За ЈАМАХА FZ1 FAZER-FZ1 06 UP За ЈАМАХА FZ6 - FZ6 FAZER-MT-01 04 UP За ЈАМАХА FZS 1000 FAZER 00-05 За ЈАМАХА Т-MAX 500/T-MAX 530 04 UP За ЈАМАХА XJ6 08 UP За YAMHAA МТ-09 13 UP Пакетот Вклучува : Тоа е Продаден во парови (Лево И Десно) Како Слики Инсталација Настава НЕ се Вклучени

За производот

Тип На Објект:
Костец
Објектот Ширина:
2.78cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
ПЦР
Име На Модел:
MOGU
Објектот Дијаметар:
2.78cm
Објектот Тежина:
0.18kg
Објектот Должина:
2.78cm
Објектот Висина:
4.61cm
Количина:
Сет од 2 buc (Лево и Десно)
Карактеристики:
Бренд Нови,Високо Квалитетни,Лесно Да Го Инсталирате,Завртка Постојат Во Рака Костец
Се Справи Со Барови, Држела & Огледало Дел Тип:
Се справи со Барови Завршува приклучок
Земја/Регион на Производство:
КИНА ГУАНГЖУ
боја:
црна,сина,златна,црвена,сребрена
мерење:
за L 46.1 мм * OD ненамерно самоповредување, додека 28.2 mm
Адаптер:
за 13mm, 17mm вклучувајќи се.
Fitment:
Сите мотор со 22mm (7/8) handlebar
предмети:
делови, мото додатоци
ОДГОВАРА ЗА:
Нечистотија Велосипед , suzuki

Избор на клиент