QiAN SiMAi 1600mAh 5.92 Пот за Висок Квалитет Замена Li-ion Cink Тенок Батеријата за Wiko Cink Тенок бесплатен превозот + Песна Кодот

QiAN SiMAi 1600mAh 5.92 Пот за Висок Квалитет Замена Li-ion Cink Тенок Батеријата за Wiko Cink Тенок бесплатен превозот + Песна

Достапно за нарачка
DEN 215.04
Достапност:


Добредојдовте на нашата продавница!
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка
Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.
Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број.
Опис На Производот :
Број на модел : Cink Тенок Напон : 3.7 V Капацитет од 1600m Ah Одговара машина : За Wiko Cink Тенок Пакет се вклучуваат : 1 x Wiko Cink Тенок Батеријата Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Бренд Име:
Qian simai
Квалитетот сертификација:
MSDS,CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Wiko
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Број На Модел На:
Cink Тенок
Број На Модел На:
Wiko Cink Тенок
is_customized:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
1001mAh-1600mAh
Квалитетот сертификација:
CCC

Избор на клиент