Европската мода накит трговија на големо Жените Шарм Цвет Мода Монистра Јака Chokers Макси Ѓердани & Pendant Изјава Накит
Новак - 6 %

Европската мода накит трговија на големо Жените Шарм Цвет Мода Монистра Јака Chokers Макси Ѓердани & Pendant Изјава Накит

Достапно за нарачка
DEN 219.84
DEN 207.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Број На Модел На:
34
Бренд Име:
Waledise
Стил:
Класичен
Pendant Големина:
33-50cm
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Вода-Бран
Должина:
35 cm

Избор на клиент