Oge 24+19 Wiper Ножеви За ФОЛКСВАГЕН Jetta 6 mk6 A6 2011 2012 2013 2014 2015 2017 ветробранското стакло Гума Автомобил Додатоци
Новак - 28 %

Oge 24+19 Wiper Ножеви За ФОЛКСВАГЕН Jetta 6 mk6 A6 2011 2012 2013 2014 2015 2017 ветробранското стакло Гума Автомобил Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 863.52
DEN 622.00
Достапност:


Предмет : Oge Wiper Ножеви
Автомобил Модел : За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK6
Големина : 24" & 19"
Ножеви Тип : 16mm Притисни Тип
Количина : Пар
Квалитет : Со Висок Квалитет

Oge Refills користи напредна технологија, лента површината се справи со три посебни третман (SP-флуор мазива, обложување третман, N-chlorinated), high-definition, тивко, се носат.

За производот

Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
19inch
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Година:
2017Year
Jetta-Година:
2013,2015,2014,2012
Материјал Тип:
Природна Гума
Бренд Име:
oge
Фолксваген Модел:
jetta
Објектот Ширина:
24inch
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
CPC202
За година:
2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Големина:
24''+19''inch
Автомобил Производител:
Фолксваген
Автомобил Направи:
фолксваген jetta 6

Избор на клиент