5PCS Длабоко морето Риболов Метал Jigging Jigbait Лажица Намамат лажица Кука мамки 14g 28g 120g 150g

5PCS Длабоко морето Риболов Метал Jigging Jigbait Лажица Намамат лажица Кука мамки 14g 28g 120g 150g

Достапно за нарачка
DEN 335.52
Достапност:


пакет се вклучени 5 PCS лажица.
Боја ќе испрати случаен избор.
(таму е се уште имаат 30g, 40g, 60g, 80g, 100g, парче мамка за продаде во мојата продавница, но со различна цена, ако сакате, можете да ги пратите мојот акции за купувањето)
Големина(должина е за лажица само, без должина на кука) :
ако сте со мали цел, ние ќе го испрати од Сингапур Пост без следење на број, Ние и ветуваме дека ние превозот во 48 часа откако ќе се плати. ако вашата цел е повеќе од 2 KG, ве молиме да се поврзете со нас на бродот на објектот од страна на EMS или DHL. Објектот испратени од Пекинг, овој е превозот време за мали цел, Обично тоа ќе потрае 10~20 работни дена за вас : Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-10 11-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-14 15-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (точка пристигна) 9% 50% 21% 13% 7% Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 10% 62% 20% 3.5% 4.5% Австралија го Оценувате (точка пристигна) 23% 50% 13% 8% 6% Франција го Оценувате (точка пристигна) 1.5% 20.5% 45% 23% 10% Германија го Оценувате (точка пристигна) 5.5% 25% 35% 19% 15.5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 44% 35% 18% 3% Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 1.5% 25% 50% 14% 9.5%

За производот

боја:
14g, 28g, 120g, 150g
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
парче
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
лажица
Бренд Име:
Tittackfishing
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
weigth:
14g 28g 120g 150g
is_customized:
Yes

Избор на клиент