година Нови корејски Едноставна Aros Обрачот Обетки за Жените Геометриски Голем Круг Уво Обрачот Обетки Brincos Накит XRE01
Новак - 25 %

година Нови корејски Едноставна Aros Обрачот Обетки за Жените Геометриски Голем Круг Уво Обрачот Обетки Brincos Накит XRE01

Достапно за нарачка
DEN 136.32
DEN 102.00
Достапност:


2016 година Нови корејски Едноставна Aros Обрачот Обетки за Жените Геометриски Голем Круг Уво Обрачот Обетки Brincos Накит XRE01 Предмет Тип : Голема Обрачот Earring Пол : Жените Стил : корејски, Едноставен и Мода Материјал : Бакар Боја : Злато, Сребро Големина : 5.7 cm*4cm Дизајн : Голем Круг Обрачот Earring Квалитет : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Пакет : OPP Вреќа Тежина : 9.6 g/пар Количина : 1 Пар
Топло Совети : Доколку имате било какви прашања, ве молиме contat ни е на прво место. Ви благодариме.
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена од денот на ставање на ред. 3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија. Купувачи се одговорни за сите дополнителни сопствени расчистување на надоместокот, на увозни давачки, брокерските провизии, даноци итн.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Се разбира, ние се надеваме дека може да ни даде 5 ѕвезди. 2.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
YWUULI
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
XRE01
Големина (Должина * Ширина):
57mm*40mm
Тип:
обрачот обетки за жени
Стил:
Гроздобер, Едноставен и Мода
Материјал:
Бакар
боја:
Злато, Сребро.
дизајн:
голем круг обрачот earring
Функција:
Големо Уво Прстен
Пакет:
OPP вреќа
Тежина:
9.6g/pair

Избор на клиент