SSEA Нов руски Тастатура бела за Acer се Стремат 4210 4220 4920 5220 5310 5520 6920 4520 4530 5710 5720 5910 5920 5930 RU
Новак - 5 %

SSEA Нов руски Тастатура бела за Acer се Стремат 4210 4220 4920 5220 5310 5520 6920 4520 4530 5710 5720 5910 5920 5930 RU

Достапно за нарачка
DEN 751.20
DEN 714.00
Достапност:


3 Месеци Гаранција
Состојба : Нова
Тастатура со лента кабел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволителни услуга и Лаптоп Тастатура
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

За производот

боја:
Бела
Компатибилен Бренд:
Acer
Стандард:
Руски Стандард
Бренд Име:
SSEA
Број На Модел На:
4710 4720 4720z 4720ZG 4920G

Избор на клиент