10pcs Квалитет Gurantee Прилагодите Големина Мини Голф Clubes де Голф Putter Голф Клубови со челик вратило и гума главата & зафат
Новак - 9 %

10pcs Квалитет Gurantee Прилагодите Големина Мини Голф Clubes де Голф Putter Голф Клубови со челик вратило и гума главата & зафат

Достапно за нарачка
DEN 4081.44
DEN 3714.00
Достапност:


10pcs Квалитет Gurantee Прилагодите Големина Мини Голф Clubes де Голф Putter Голф Клубови со челик вратило и гума главата & зафат
Спецификација
материјал :
ubber зафат и гума главата, хром-молибден челик вратило. боја : жолта,црвена,зелена,сина,црна и портокалова големина на :
24",27",29",31",33",35",ние ви препорачуваме 2 4"и 27"за childen,29" inche за тинејџер,31",33",35"за возрасни, ( ве молиме љубезно ни остави порака за големината ви треба. или ние ќе случајно send. ) тежина : 0.5 kg/еез пакување листа : 10pcs во тетрапак
Објектот карактеристики
> Двојно обемот на напад, погоден за лево раце palyer и право раце играч
>материјал е еколошки не-токсични
>Трајни нерѓосувачки челик, светли бои и со различни димензии, погодна за луѓе на сите возрасти, да ви помогне да се игра и да уживате во вашиот голф игра.

За производот

боја:
Мешани Бои
Пол:
Унисекс
Клуб Тип:
Putter
Бренд Име:
CRESTGOLF
Вратило Материјал:
Челик
Flex:
R
Умешност:
Лево Раце
Пол:
и мажите и жените,и јуниори
Количина:
10pcs во картон( слободни испратите 2 шарени голф топки)
Функција:
обичај големина, па ве молиме љубезно ни остави порака за големината
Умешност:
и левата и десната рака

Избор на клиент