Комбинација Се Чувствува Полиестер Ткаенини Nonwoven Ткаенина Felts Крпа За Шиење Ткаенини За Scrapbooking Diy Fieltro Feltro Занает
Новак - 15 %

Комбинација Се Чувствува Полиестер Ткаенини Nonwoven Ткаенина Felts Крпа За Шиење Ткаенини За Scrapbooking Diy Fieltro Feltro

Достапно за нарачка
DEN 746.40
DEN 635.00
Достапност:


Новиот Објект Промоција! 100% Најниска Цена во Aliexpress!
С
1 MM 100% Полиестер Чувствува Ткаенина
Комбинација Се Чувствува Полиестер Ткаенини Nonwoven Ткаенина Felts Крпа За Шиење Ткаенини За Scrapbooking Diy Fieltro Feltro Занает
1. Материјал : 100% полиестер
2. Големина : 20 x30 cm
3. Дебели : 1 MM.
4. Пакување : 40 парче/Многу ,8 различни бои, а секоја боја 5pcs.
5. Боја : 8 различни бои, а секоја боја 5pcs. ви благодариме!
Answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.

За производот

Бренд Име:
CMCYILING
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Nonwoven
Тип:
Velveteen Ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
Чувствував
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
20*30CM
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Стил:
чувствував ткаенина
Плетени Тип:
no
боја:
Види Слика
Големина:
20*30cm
is_customized:
Yes
пакување:
40 парче/Многу ,8 различни бои, а секоја боја 5 компјутери.
Дебели:
1 мм

Избор на клиент