110V/220V поправка на машина за заварување машина заварчик со пиштол и лемење железо носителот

110V/220V поправка на машина за заварување машина заварчик со пиштол и лемење железо носителот

Достапно за нарачка
DEN 2195.04
Достапност:


110 V/220 V YIHUA-8786 D поправка на машина за заварување машина 1pc заварчик со пиштол и лемење железо носителот
Ова производство се 100% нови, тоа е безбедноста за useing и висок квалитет, тоа е погоден за возраст >3 години!!
Сликата покажува :
Забелешка : освен тоа, имаме и некои други видови на Гумени Тело Bopper за вашето купување,
ние покажува некои сликата подолу, pls ме контактирате доколку имате потреба од нив, ви благодариме!!
Забелешка : ве Молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со купувањето, производот
и плаќање итн..,
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме.

За производот

Бренд Име:
YunlinLi
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YIHUA-8786D
Модел:
YIHUA-8786D
Напон:
110V/220V
моќност:
700W
Пиштол Тип:
Brushless фан проток на Воздух
Лемење тип Железо:
Црна Рачка
Лемење Железо грејач материјал:
Заеднички грејач
Пиштол температура опсег:
100-480 степен
Лемење Железо Температура Опсег:
200-480 степен
Пиштол грејач материјал:
Ферро-Легури
Број На Производ:
H0352

Избор на клиент