100 cm перика кадрава жените коса, перики долго розова перика жолта топлина отпорни на синтетички перики WoodFestival

100 cm перика кадрава жените коса, перики долго розова перика жолта топлина отпорни на синтетички перики WoodFestival

Достапно за нарачка
DEN 512.64
Достапност:

На перика е на прилагодливи нето-кап која одговара на повеќето глава големини. Сите што треба да треба да направите е да се прилагоди на куки во внатрешноста на капа за да се точна големина за да одговараат на вашиот шеф долго розова перика слободни перика капа
квалификувани здравствени перика

За производот

боја:
Жолта
Протегала должина:
42inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Текстура:
Кадрава
Број На Модел На:
женска перики
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Еластична чипка
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Перики Должина:
Долго
густина:
130%
капа големина:
Просечната Големина
Бренд Име:
WoodFestival
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Боја на Чипка:
Транспарентна

Избор на клиент