5pcs Nema 17 Stepper Моторни 42HS34-0404 еден вратило 0.44 NM 0.4 моторно должина 34mm CNC Гравирање
Новак - 5 %

5pcs Nema 17 Stepper Моторни 42HS34-0404 еден вратило 0.44 NM 0.4 моторно должина 34mm CNC Гравирање

Достапно за нарачка
DEN 3600.00
DEN 3420.00
Достапност:


СОВЕТИ : За меѓународни испорака, таму може да има царински даноци во вашата земја, ние сме подготвени да се огласи за производи и вредност според барање, и според internaional стандардните правила, ги локалните обичаи трошоци треба да се плати од страна на купувачот.
Количина :
5pcs Nema 17 Stepper Моторни 42 HS34-0404 еден вратило 0.44 NM 0.4 моторно должина 34mm CNC Гравирање

За производот

Одржување На Вртежен Момент:
0.44 NM
Тип:
Хибрид
Фаза:
2
Тековната / Фаза:
0.4 на
сертификација:
CE,ISO,ROHS
Чекор Агол(степени):
1.8°
Број На Модел На:
42HS34-0404
Целокупната Димензии:
34*42*42mm
Примена:
3 d принтери, следење на опрема, медицински машини
Вратило Дијаметар:
5mm
Жица:
4 жица
Моторни должина:
34mm

Избор на клиент