HD 2000TVL Отворено Водоотпорен видео надзор Камера 1/3 SONY CCD 2 Парчиња Низа IR Led 80 Метри Survillance Безбедносна Камера
Новак - 5 %

HD 2000TVL Отворено Водоотпорен видео надзор Камера 1/3 SONY CCD 2 Парчиња Низа IR Led 80 Метри Survillance Безбедносна Камера

Достапно за нарачка
DEN 1439.52
DEN 1368.00
Достапност:


e) може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
ДДВ/Увозни давачки
Ние не?т полнење било продажбата на даноците и манипулативните трошоци.6 мм,6mm,8mm,12mm,ве Молиме оставете порака за да ми каже за да изберете која големина, основниот објектив е 6 mm. Како што рековме пред, ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме кажете ни, ви благодариме!. Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Јас ќе се обидам да понуди најдобра цена за вашиот препродава бизнис! Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на Трговија Manager /e-mail/Skype.
в)Целосно плаќање мора да бидат примени во рок од 3 работни дена по вашата нарачка.
в) Регистрирани Нарачки ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост воздухопловната (Стандардно),EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ и др(Изразат треба екстра плата).Ве молиме не го купи freeshipping предмети од нас. Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност(ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата.
в) Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот цена.
HD 2000 TVL Отворено Водоотпорен видео надзор Камера 1/3" SONY CCD 2 Парчиња Низа IR Led 80 Метри Survillance Безбедносна Камера Бесплатен превозот
Спецификации :
Објектив : 3-12mm Lens Опција,3. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број во Alipay адреса белешки за безбедно испорака. За сите други информации, можете исто така да контактирате со нас .
Може исто така да треба видео надзор Додатоци како следново :
Wholesales & Мало се двете достапни. Тоа само е потребно 3-7business дена да се добие цел, ве молиме контактирајте со нас ако е потребно. Напомена : Freeshipping од Кина пост воздух mail е многу бавно , просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-50days.
Време на испорака трае приближно : сад : 10-20 дена Обединетото Кралство : 10-20 дена
Враќање
а) на Оваа точка е покриена со една година гаранција. Ве молиме контактирајте со нас како е можно поскоро ако имате проблеми за правење на плаќање.
б) Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга,твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
b) Софтвер за продажба, не се враќа. Ние не сакаме Спор или Негативни повратни информации , ако не комуницира со нас пред да ја поднесете спор, ве молиме да не ги купуваат од нас .Ако не е така, тоа значи дека ќе се откажат после услугата. Тоа е моето задоволство да се изгради долгорочен деловен однос со вас.
ѓ) Неисправни производи мора да се врати во рок од 7 дена од денот сте го добиле на својата цел. Ви благодариме за вашето разбирање.
h) ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса. Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
в) Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
e) Можете да платите дополнителни превозот цена да се изразат испорака, како што се ЕМС, DHL, или UPS.
г) За секоја замена или рефундирање, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци.
г) Бесплатен превозот со начинот и условите на :
Ако купите предмети во текот на две или повеќе, ние ви препорачуваме да изберете изразат испорака.

За производот

Алармот Акција:
E-mail Фотографија,FTP Фото
Сигнал Систем:
NTSC,PAL
Технологија:
Инфраред
Фокусна Должина:
6mm
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 8,Windows XP,Windows 7,Windows 98
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Бренд Име:
PENGBO
Сензор:
ccd
Леќа (mm):
6mm
Број На Модел На:
D92-NB2000
Поддржани Мобилни Системи:
iOS,Android
Сензор Бренд:
SONY
Стил:
Куршум Камера
Хоризонтална Резолуција:
2000tvl
припаѓаат:
PBFZ
Бродови Од:
CN
Агол На Гледање (Степен):
55
Поддржани Мобилни Системи:
iPhone OS

Избор на клиент