Силиконска Гума Бенд за Asus Zenwatch 1 2 22mm LG G Види W100 W110 Urbane W150 Камче Време / Челик Замена Рака Хривнија

Силиконска Гума Бенд за Asus Zenwatch 1 2 22mm LG G Види W100 W110 Urbane W150 Камче Време / Челик Замена Рака Хривнија

Достапно за нарачка
DEN 479.52
Достапност:

22mm Силиконска Гума Види Бенд за Asus Zenwatch 1 2 22mm, за LG G Види W100 W110 W150 , за Песочни Време / Челик , за Мото 360 2 46mm 2015 година, за Samsung Опрема 2 R380 R381 R382 Спецификација : - Материјал : Силиконска Гума Мрежа Шема - Ширина : 22mm Должина (вклучувајќи тока) : 195mm - Боја : Црна - не ' Рѓосувачки челик тока со Заклучување, никогаш не падне - Прилагодлива големина за индивидуални зглоб (може да се намали на бендот да се скрати) - Удобен за носење Компатибилен со : - За ASUS Zenwatch 1 2 22mm - За LG G Види W100/ R W110/ Urbane W150 - За Песочни Време - За Песочни Време Челик - За Мото 360 2 Генералот 46mm 2015 година - За Samsung Галакси Опрема 2 R380 Нео R381 Живеат R382 Како да се Скрати бенд : Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд 1 x Види Алатка 4 x Пролет Бар

За производот

Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Гума
Број На Модел На:
за ASUS Zenwatch 1 2 22mm LG G Види W100 W110 W150 Камче Време
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
TRUMiRR
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Тока со Заклучување
Бендот Должина:
прилагодете

Избор на клиент