бесплатен превозот 10мм Хром позлатен паричникот торба завртка месинг појас завртка Занитвам diy рачно изработени fastener garmnet хардвер кожа дел
Новак - 5 %

бесплатен превозот 10мм Хром позлатен паричникот торба завртка месинг појас завртка Занитвам diy рачно изработени fastener garmnet

Достапно за нарачка
DEN 863.04
DEN 820.00
Достапност:

цената е за 10 парчиња D=10мм d=4mm H=10мм рамен стил ако ви треба други големина ,ве молиме контактирајте ме за да ти пратам линк

За производот

Бренд Име:
nefidova
Број На Модел На:
3140000015
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
10*4*10мм
ПОВРШИНА:
Хром Позлатен

Избор на клиент