4pcs/многу Автомобил стил Вратата Проверете Рака Заштита Покритие За Geely Emgrand EC7 EC7-RV EC8
Новак - 35 %

4pcs/многу Автомобил стил Вратата Проверете Рака Заштита Покритие За Geely Emgrand EC7 EC7-RV EC8

Достапно за нарачка
DEN 479.04
DEN 312.00
Достапност:


Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS Пластика Количини : 4pcs/многу Лесно инсталирање, без алатки. Е применливо : За Geely Emgrand Инсталација Метод : Цел : заштита на вратата се провери , спречување на корозија Ако вратата проверете рака е rusty, препорачливо е да се спреј анти- ' рѓа, масло прв
Пакет : 4pcs/многу

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Бренд Име:
QCBXYYXH
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
BX0012
Вид На Налепница:
Други
дизајн:
зборови
Модел:
Други
Материјал Тип:
ABS
Тип:
Други 3D Налепница
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
јаглерод
Материјал Тип:
ABS

Избор на клиент