Бесплатен Превозот 50PCS/Многу Гроздобер Бронза Pendant Шарм на Животните Слон Ѓердан Хривнија Легури на Метал Шарм DIY Накит Наоди
Новак - 10 %

Бесплатен Превозот 50PCS/Многу Гроздобер Бронза Pendant Шарм на Животните Слон Ѓердан Хривнија Легури на Метал Шарм DIY Накит

Достапно за нарачка
DEN 821.28
DEN 739.00
Достапност:


Discription :
Предмет тип : емајл diy хривнија ѓердан телефон синџир копче прстен шарм
Материјал : капка нафта метал
Големина : за 20x24x4mm
Пакување : за 50pcs
Боја : како ваш избор,ако ви требаат посебни количина за некои боја,ве молиме љубезно
остави ми порака кога ќе ставање на ред,ви благодарам!)
Купувачите Покаже Дизајн
Shippment :
Бесплатен Превозот за сите околу светот преку Кина Пост Registerd Mail (E-пакет за НАС
времето за испорака ќе бидат различни зависи од различна Област .Ако ви треба производи
итно,ве молиме изберете брза испорака начин.
Плаќање :
Можете да платите за нас директно онлајн , исто така можете да контактирате со нас за да добиете повеќе детали информации (Т/T,Western Union,Кредитна Картичка и така натаму..)
.
Услуги на клиентите :
1. За повеќе fastly и безбедно да помине вашата стока, ние ви препорачуваме пред вас, ве молиме ред, можете да контактирате со нас, и ние може да бидете сигурни дека
акции за вашите производи, квалитет, пакување & shippment.
2. Кога ние испраќање на стоката, ние ќе се покаже од следење, можете да го знаете вашиот добар напредок. И ако чувствувате дека нешто не е во ред со следење, можете да не контактирате преку секое време, ние може да ви помогне да се реши.
3. Ние сме одговорни за погрешна предмети или објекти имаат проблеми со квалитетот, што може да се промени во друг објект, или да бараат парите назад.
Повратни информации политика :
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. ние ќе го прават истото за вас.
Ако не сте задоволни со вашиот купување , е-пошта нас пред да ја напуштат повратни информации. Јас сум љубезно продавачот, вашето задоволство ќе биде најмногу
важно во мојот бизнис. Јас ќе дадам се од себе да ви помогнат!
Како и да е , Ние ќе се потрудиме направите вашиот оператор. И ќе се соочи ништо можете да контактирате со нас или ни е-мејл страна во секое време. Ние ќе ви одговори со 12~24 часа.
Повеќе Дизајн Покаже :

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
diy шарм
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
realyK·S
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
DIY
Функција:
DIY
Бои:
како ваш избор
Количина:
50pcs
Пакет:
50pcs по торба
Големина:
about 20x24x4mm
Употреба:
DIY Накит коса клипови чевли чанта
испорака:
Бесплатен превозот
посебни:
златен тон легура масло капка копчето шарм
реден број:
diy накит шарм
Материјал:
Цинк Легура

Избор на клиент