Три Нога Мали Темјан Censer Керамички Темјан Сандаловина Темјан Антички Мраз Попуштат Буда Темјан Режач Peony Бакар Маска
Новак - 10 %

Три Нога Мали Темјан Censer Керамички Темјан Сандаловина Темјан Антички Мраз Попуштат Буда Темјан Режач Peony Бакар Маска

Достапно за нарачка
DEN 720.00
DEN 648.00
Достапност:

Големина : W10cm x H7.2cm x Устата дијаметар 7.4 cm
За боја :
керамичка светлина емитуваат површината повеќе светлина и повеќе тешко, бидејќи на лични attentio n , екранот resolutio n и други причини на купувачот примените физички и слика боја може да имаат различна боја, pls се разбере.
Нашата продавница има повеќе предмети за домаќинството :
Исто така,имаме некои алатки : За цена : Нашите производи имаат добра цена.насловна страница треба купоните може да се користи за да се компензира дел од износот, ,и ние исто така да поставите некои содржини минус износот на попуст. За плаќање : Можете да го користите кредитна картичка или Alipay или друг начин на плаќање,ако имате проблем,ве молиме контактирајте со нас,или замолете го aliexpress службен услуга на клиентите, За експрес : Ние ќе натпревар express mode според различни земји и вашата исплата, ќе се обиде да те брзо ја прими стоката. За по-продажба : Кога ќе примите производи и сфатив дека тоа не е совршен, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди услуга услуга со вас;ако мислите дека сите се добри, ве молиме да ни даде добар коментар, и светлината од 5 ѕвезди ,ви благодарам.

За производот

Тип:
Темјан Режач
Апликацијата Област:
дневна соба
Производство:
Свеќа Ароматерапијата Печка
Естетската Функција:
Assuaging и Смирувачки
Употреба:
Мирисот Отстранување/Dehumidification
Класификација:
Темјан База
Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
DF0231
Приклучок Тип:
НЕМА ПОТРЕБА
Материјал:
Керамика и Цинк легура
Технологија:
Глазура
Уметност:
Мраз Попуштат Глазура

Избор на клиент