бесплатен превозот 100pcs/пакет Сребро Полирање Крпа за 925 фунта сребрен Накит додатоци Најдобар Квалитет Multicolor факултативна

бесплатен превозот 100pcs/пакет Сребро Полирање Крпа за 925 фунта сребрен Накит додатоци Најдобар Квалитет Multicolor факултативна

Достапно за нарачка
DEN 720.00
Достапност:


Опис на производот matierial ткаенина size 8.0cmx8.0cm сина боја/зелена/розова/жолта/сива(случаен)

За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
боја:
Сина
Накит Алатки & Опрема Тип:
Сребро Полски Платно
Материјал:
Ткаенини
Објектот Дијаметар:
8.0inch
Објектот Должина:
8inch
Објектот Тежина:
0.1
Објектот Ширина:
8inch
Производ Карактеристики:
Полирање
Објектот Висина:
0.1inch
Број На Модел На:
a010

Избор на клиент