БОН СОЗДАВАЊЕ Neoprene Мека Торба на камерата Леќи на Камерата Заштитни Случај Торба Торбичка за Nikon D3200 D3100 D3000 6000 650D 700D 1100D 550D

БОН СОЗДАВАЊЕ Neoprene Мека Торба на камерата Леќи на Камерата Заштитни Случај Торба Торбичка за Nikon D3200 D3100 D3000 6000

Достапно за нарачка
DEN 186.24
Достапност:


Руски пријатели, ве молиме оставете ги вашите полно име на англиски јазик, кога ќе се стави на ред со нас, така што можете да ги собереш на пратката без никаков проблем кога iy достигне вашето место. Ви благодариме.
Ако вашата цел износ е помалку од 10 долари, ние ќе ви остават превозот број во ред, но превозот информации не може да се следи онлајн. Ние ќе брод објектот надвор преку обична пошта. На овој начин, тоа може да заштедите пари, а ние сме сигурни дека можете да го добиете објект во вети време.
Карактеристики
Висок квалитет на мека торба за камери или леќа
Мека на допир, светлина во тежина, лесно да се спроведе
Анти-вибрации, анти-прашина
Материјал : Водоотпорен
Големина : 24*22cm
Погоден
за Canon за Nikon за Sony за Pentax за Олимп..
за Nikon D50 D80 D90 D7000 D300 D700 D200 ..
за Canon 60 D/20 D/30 D/40 D/50 D/7 D/5 DII/5 D ..
за Sony A700 A900 ..
за Pentax K10 D K20 D К-7..
за 18-55 18-135 леќа

За производот

Боја:
Сива
Број На Модел На:
YDL-69
Додатоци Тип:
Водоотпорен
Бренд Име:
БОН СОЗДАВАЊЕ
Пакет:
No
Материјал:
Висока густина еластична вода-доказ материјал
Тип:
вметнете торба
Is_customized:
Yes
Место на Производство:
Кина

Избор на клиент