HOSINGTECH-висок квалитет фабрика цена 140mm да 102mm 5.5 до 4 црна силикони редуктор турбо интеркулер црево
Новак - 5 %

HOSINGTECH-висок квалитет фабрика цена 140mm да 102mm 5.5 до 4 црна силикони редуктор турбо интеркулер црево

Достапно за нарачка
DEN 366.24
DEN 348.00
Достапност:

HOSINGTECH-висок квалитет фабрика цена 140mm да 102mm 5.5" до 4" црна силикони редуктор турбо интеркулер црево
Род : 140mm-102mm Работна Температура : -60°C до 260°C
Должина : 76mm(3 инчи) Пука Притисок : 2 Mpa
Дебелина : 5mm Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 Mpa
Слој : 4 ply засилен Прилагодите Услуга : Боја, Големина, Логото
Големина на Толеранција : +/-0.5 mm Материјал : 100% чист силикони и Полиестер
Забелешки :
1. Кориснички бренд треба да плати дополнителни трошоци : 25 за едно лого.
2. Овој објект не е погоден за гориво или масло за пренос.
3. Прилагодени објекти : М. К. П 10 PCS нагоре.
4. Ве молиме да се купи со доверба, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно,100% задоволството на клиентите да се гарантира.
5. Професионалната инсталација се препорачува.
6. Создаден 90mm(3.5 инчи), 4 ply зајакнат.
1. Ви благодариме за вашата цел и поддршка.
2. Ако имате било какви барања за боја, дебелина, должина, ве молиме оставете порака, или ние ќе брод акции големина.
3. Ако треба да се купи други производи, може да кликнете на "Додади во Кошничка" копчето, во комбинација превозот ќе го спаси вашиот превозот цена.
4. Ако сакате да се направи голем или се меша со цел или било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Ние прифаќаме подолу начин на плаќање :
Ако имате било какви барања за плаќање, ве молиме ги споделите со нас, и нашата цената не вклучува било обичај должност и данок.
1. Производи ќе се испраќаат во рок од 7 работни дена откако ќе проверите вашата исплата. За време на одмор или кратко акции на производи. Тоа ќе биде одложен за неколку дена, ве молиме да се разбере.
2. Превозот обично од страна CPAM, EMS, DHL, FEDEX , ако имате барања за превозот начин, ве молиме да ги споделите со нас прво.
3. За Бразил клиент, ве молиме да ни кажете CNPJ БР. или CPF БР.

За производот

Име На Модел:
СР-140--102-б.к.
Објектот Ширина:
00inch
Материјал Тип:
чисто силиконски&полиестер
Објектот Висина:
00inch
Автомобил Производител:
Заменлив
Година:
88-15
Специјални Функции:
ладење, подесување,заменете
Тип На Објект:
Систем За Ладење
Објектот Должина:
00inch
Објектот Дијаметар:
00inch
Зафатнина:
Стандард
Објектот Тежина:
0.2kg
Нема. на Цилиндри:
Универзална
Име На Компанија:
HOSINGTECH
Место на Потекло:
Xiamen,CN
Материјал Тип:
силиконски црева
создаден:
140mm-102mm(5.5-4)
Дебелина:
5mm
слој:
4 ply армирано
Должина:
76mm
боја:
Црна
Првиот Клучен Збор:
силиконски директно редуктор црево
Инсталација сајт:
интеркулер, turbo

Избор на клиент