10PCS Британски се сврти кон ЕУ регулатива Со осигурач Plug Моќ Конверзија Отстранлив 10A 240V велика БРИТАНИЈА во ЕУ
Новак - 20 %

10PCS Британски се сврти кон ЕУ регулатива Со осигурач Plug Моќ Конверзија Отстранлив 10A 240V велика БРИТАНИЈА во ЕУ

Достапно за нарачка
DEN 685.44
DEN 548.00
Достапност:


Добредојдовте на нашата продавница!
Среќна нова година! ^_^ Вашата нарачка денеска ќе се испрати во 2-3 работен ден,ви благодарам. Испраќање од страна на " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", која е само песна информации во Кина , нема информации за песната во вашата земја. Откако го изберат, pls на чекање за тоа трпеливо! Ви благодариме!
Спецификации : 10 A 240 V Осигурач : 3А 5 A ИЛИ 13 A BS1362 Сертификација на производи : CE, ROHS Британски мерач на приклучок за штекер се претвори ЕУ регулатива Хонг Конг, Малезија, Сингапур, Обединетото Кралство

За производот

is_customized:
Yes
Бренд Име:
cltgxdd
Пол:
Женски
Број На Модел На:
АД-017
Примена:
Осветлување
Примена:
штекер
Тип:
ac штекер

Избор на клиент