Моден Eugen печатени маица, фустан жакард предиво мрачно здолниште ткаенина 2 бои на платно
Новак - 18 %

Моден Eugen печатени маица, фустан жакард предиво мрачно здолниште ткаенина 2 бои на платно

Достапно за нарачка
DEN 1152.00
DEN 945.00
Достапност:


Ширина : 148cm
Состојки : хемиски влакна
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел. MDSS
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c.w4002-14692598738.13.It ZHPl&id=531782465569

За производот

Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Материјал:
100% ES Влакна
Тип:
чипка ткаенина
Ширина:
148cm
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент