100pcs/многу Црвена и Црна Polka Точка Коса, Лак за Милениче Куче, Мачка Чешлање Бесплатен Превозот
Новак - 5 %

100pcs/многу Црвена и Црна Polka Точка Коса, Лак за Милениче Куче, Мачка Чешлање Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 1344.00
DEN 1277.00
Достапност:


1.Објектот спецификите
100pcs/многу Црвена и Црна Polka Точка Коса, Лак за Милениче Куче, Мачка Чешлање Бесплатен Превозот
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Лак Големина : 4*4cm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
Испорака :
1.Тоа обично трае околу 15-45days за вашата нарачка пристигне од Кина пост воздух mail,
2. Ако ви треба добра итно,ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака начин како што курирската служба DHL/EMS и плаќаат повеќе за дополнителни превозот надомест .Меѓутоа, ако вашата нарачка количина е повеќе од 150 Бесплатен превозот со ЕМС/DHL/Федекс(Исклучи некои оддалечена област)
3.Понекогаш времето на испорака можеби задоцнување поради строгите обичај инспекција или времето проблем,ве Молиме да се чека patienly .Ви благодариме.
Повратни информации :
Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации .Ние сме многу среќни ако можете да додадете продавницата на листата. Ако не сте задоволни со било какви предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние би можеле да го решат проблемот, бидејќи ние веруваме дека сè може да се реши преку комуникација. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ден гаранција за предмети
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемите што ги имаат
Чекор 3) На објектот ќе се издаде одобрение за да се вратите
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Нашата филозофија :
- Врховниот услуги на клиентите
- Квалитетни производи и внимателно контролирани производство
- Висок стандард логистика и за време на испорака
- Континуирано по продажбата на поддршка и информации

За производот

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Dot
Одделот За Името:
Деца
Тип:
еластична венчиња
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Бренд Име:
kimmy
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
YV161372

Избор на клиент