Бесплатен Превозот За AUDI TT LCD Екран за audi TT Jaeger A3 A4 Jaeger LCD контролната табла поправка
Новак - 38 %

Бесплатен Превозот За AUDI TT LCD Екран за audi TT Jaeger A3 A4 Jaeger LCD контролната табла поправка

Достапно за нарачка
DEN 671.52
DEN 416.00
Достапност:


Бесплатен Превозот За AUDI TT LCD Екран за audi TT Jaeger A3 A4 Jaeger LCD контролната табла поправка
Овие монитори се директна замена на вашите стари еден со недостасуваат кластери.
Ако сакате да се добие ОЕМ замена дел имаат на ум, дека VDO нудат само целата табла, како замена дел, тоа ќе ве чини околу 1000$ , овие монитори се не продава одделно од VDO. Ако најдете некој кој се каже направени од страна на VDO, мора да знаеме, тоа е лажен.
Одговара на следните автомобили автомобили со Bosc.ж, Jaeger Marelli Кластери :
Aud.јас S3 8 L Серија од 1999-2003
Aud.јас TT 8 N Серија од 1999-2006
Aud.јас C5 A6 4 B Серија 1998-2004 Bosc.h или Jaege.r Само

За производот

Електронски:
No
Тип На Објект:
Други
Напон:
12
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Хардвер Верзија:
Други
Објектот Ширина:
5.8cm
Име На Модел:
LCD Дисплеј за A3 A4 A6
Материјал Тип:
LCD
Верзија На Софтвер:
Други
Бренд Име:
HKSZXintengli
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Должина:
7.5cm
Специјални Функции:
AUDI TT LCD Дисплеј
Автомобил Производител:
Audi

Избор на клиент