AVR5-1 5KW Генератор AVR Алуминиум Случај,250V 680UF 5KW Генератор AVR,188F GX390 13HP Генератор Дел,EC6500 5KW AVR
Новак - 28 %

AVR5-1 5KW Генератор AVR Алуминиум Случај,250V 680UF 5KW Генератор AVR,188F GX390 13HP Генератор Дел,EC6500 5KW AVR

Достапно за нарачка
DEN 1536.00
DEN 1106.00
Достапност:


Како професионална снабдувач на Генератор AVR во Кина, Higo™ е се фокусира на обезбедување комплетна палета на генератори делови , вклучувајќи : Алтернатор AVR , Јапонија Генератор AVR , Дизел Генератор AVR , Бензински Генератор AVR , Алтернатор Делови , Дигитални Генератор Делови , Дизел Генератор Делови , Бензински Генератор Делови , Бензин синџир видов делови , имаме соработка со неколку генераторот произведува делови од Чонгкинг, Jiangsu, Fujian, Шангај, Жеџијанг итн.
Ние нудиме висок квалитет и евтини цена Генератор Делови За ХОНДА, Генератор , SAWAFUJI Генератор, ELEMAX Генератор , ЈАМАХА Генератор , Робин Генератор , KIPOR Генератор , KAMA Генератор , Yanmar Генератор , LIFAN Генератор , ZONGSHEN Генератор , LONCIN Генератор . Како што 168 F 170 F 173 F 188 F 190 F EF2600 EF6600 EY20 EY28 178 F 186 F Генератор Делови широко ги продава над 50 земји.
188 F Генератор AVR
EC6500 Генератор AVR
5 KW Автоматски Регулатор на Напон
5 KW Алуминиум Случај Генератор AVR
Електрични На Ветер :
1. Напон : 230±2 V
2. Напон Постојан Опсег : ±1 V
3. Почнувајќи Побудување Напон : ≥1.5 V
4. Вчитување Капацитет : Со 110% вчитување, регулаторот може да се работи нормално
5. Излезен Напон Постојан на топло и ладно состојба ≤2 V
6. Температурата ќе лебдат на Излезниот Напон≤2 V
5 KW Генератор AVR Апликација :
ЈАМАХА EDL6500 S
KUBOTA НИСКА МОМЧЕ GL6500 S
ХОНДА EP3800 EP5000 EC6500
ELEMAX SH4000 SH5000 SH6000 SH7000
KAWASAKI GE4300 A GE500 AS PP4000 PP6000
SAWAFUJI SH4600 EX SH5300 EX SH6500 EXS SH7600 EX
Ние снабдување со Најдобар Квалитет AVR За нашите клиенти.
Ние снабдување со Најдобар Квалитет Генератор Делови За нашите клиенти.
Најдобри Генератор Делови од Кина,Генератор Делови Решение Од YAMADA
Најдобри Генератор AVR од Кина ,Генератор AVR Решение Од YAMADA
Ако сакате да се купи повеќе квантитет Генератор AVR,ве Молиме контактирајте со нас со trademanager и да ви даде повеќе попуст. Treanager : cn1000748810 ******************************************************************************************
Екстра Плаќање :
Ние ќе брод вашата објект во рок од 3-5 работни дена по вашата исплата . Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Превозот :
Превозот со ЕМС(Кина Express),UPS, TNT, DHL,Fedex,треба 3-5 работни дена. Ако имате било какви проблеми или е потребна,plz не двоумете се да ме контактирате.Ние ќе одговориме на вашите рок од 24 часа.
Гаранција & Политика На Враќање :
1 година гаранција е понуден за овој производ.Ако производот функционираат под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие превозот инструкции и го испрати назад во вашиот трошоците за превозот.
7 дена евалуација и истражување зема поставени по добивањето на вашиот врати објектот.Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.

За производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AVR5KWAL 188F EC6500
Проводници:
6wires
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Марка Име:
YAMADA,USK

Избор на клиент