Трговија на големо со Висок Квалитет Пилула Пакување Кеси Мала Дебела ЈП Патент Заклучување на Пластични Кеси 3х3.5cm Заштита на Животната средина Кеси
Новак - 12 %

Трговија на големо со Висок Квалитет Пилула Пакување Кеси Мала Дебела ЈП Патент Заклучување на Пластични Кеси 3х3.5cm Заштита

Достапно за нарачка
DEN 490.08
DEN 431.00
Достапност:


Добредојдовте Во Мојата Продавница
Трговија на големо со Висок Квалитет Пилула Пакување Кеси Мала Дебела ЈП Патент Заклучување на Пластични Кеси 3х3.5cm Заштита на Животната средина Кеси
Descr iption
Објектот Количество 300 PCS /многу
Точка Бр.
Подарок Перница 305
Објектот Материјали
Пластични
Главната Боја
Јасно Боја
Објектот Околу Големина
3x3.5 cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит,Монистра,бонбони,козметика
Други Големина За Подарок Пакување
Кликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе Други Стил Кеси

За производот

Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
ziplock торба
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
KoMee
Производот:
Накит Пакување Торба
Употреба:
накит за подарок
Големина:
3x3.5cm
боја:
Јасно
mateiral:
Пластични
Дебелина:
0.2 мм
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Користат за:
Накит Git Пакување Копчето Пошта

Избор на клиент