Кол.84*157mm Нов Дизајн и Нови Пристигнување чај калај кутија бонбони складирање метална кутија

Кол.84*157mm Нов Дизајн и Нови Пристигнување чај калај кутија бонбони складирање метална кутија

Достапно за нарачка
DEN 909.60
Достапност:


Име на производ : круг калај кутија/чај калај кутија/храна може да калај
Материјал : tinplate
Големина : 84(Диа)x157(H)mm
Функција : погоден за чај,бисквит,колачиња,подарок,итн пакување.
Сите наши производи може да помине ФДУ/LFGB/ROSH бидејќи на храна одделение слој

За производот

боја:
Зелена, Црвена, Сина, Жолта, Портокалова, Бела
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Fr калај пакување
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Употреба:
Дребулии
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Производот:
Канцеларија Организатор
Метал Тип:
Железо
Решетки Количина:
1
Број На Модел На:
239
Спецификација:
84*157mm
Капацитет:
За чај околу 100g

Избор на клиент