Гем-внатре 12mm Море Слоевита Jaspe р монистра DIY монистра за накит одлуки влакно 15 инчи DIY !
Новак - 17 %

Гем-внатре 12mm Море Слоевита Jaspe р монистра DIY монистра за накит одлуки влакно 15 инчи DIY !

Достапно за нарачка
DEN 564.96
DEN 469.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
G15335
се направени од:
Море Слоевита Џаспер
Како да се продажба:
едно влакно околу 15 инчи ( 37 см )

Избор на клиент