FILBAKE Силикони 15 Зголеми Цвет Форма Чоколадо Калапи Торта Габи Торта Декорирање Алатки Желе Мраз Калапи Торта Мувла Bakeware
Новак - 19 %

FILBAKE Силикони 15 Зголеми Цвет Форма Чоколадо Калапи Торта Габи Торта Декорирање Алатки Желе Мраз Калапи Торта Мувла Bakeware

Достапно за нарачка
DEN 162.72
DEN 132.00
Достапност:

По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас. Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.
силиконски калап,торта декорирање алатки,силиконски калапи,калап сапун,силиконски калап сапун,торта стојат,cookie машина,кујнски прибор,фондан силиконски калапи за торта декорирање,фондан калапи,силикони торта мувла,калапи,фондан торта декорирање алатки,cupcake, печење,шлаг цевки млазници,свадба торта стојат,печење алатки за торти,руски цевки совети,moldes де silicona став фондан,cupcake облоги,чоколадо мувла,пан торта,матрицата,moldes де silicona став jabones,boquillas rusas,reposteria,accesorios де cocina,moldes де silicona став фондан,матрицата,манга pastelera,pasteleria,moldes де silicona став reposteria,moldes силикони 3d,articulos де reposteria,boquillas rusas де pasteleria,articulos де reposteria y,decoracion де tortas,moldes galletas,слатки додатоци,moldes фондан,млазници тесто,фондан,moldes silicona,
. можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .
2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка. ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL. СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати. ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена.
На другите клиенти се користат калапи во уникатен начин за да се создаде глини, кастинг смола, свеќи, сапуни и повеќе. Нашите калапи се многу меки и флексибилна и лесно може да се оди од високо како 450 степени на замрзнувачот, без да влијаат на мувла.ние
се подготвени да ви даде подарок или некои попуст.8"H инчен, ТЕШКИ, се Безбедни за употреба во машина за миење садови,фурна, ладилник,фрижидер и микровална печка.
Едноставно кликнете на жолтата "Додади во Кошничка" копчето на врвот право да го зграби сет за себе или како подарок~!
FILBAKE DIY Домашен Сапун Силиконски Калап Сапун Торта Мувла Правоаголна Дрво Мувла Четири-дупка Сапун Мувла Свеќа Создателот се Тресат
FILBAKE Топла Зголеми Цвет Ливчиња DIY Veiner Фондан Чоколадо Сапун Украсување Алатки Шлаг Силикони Бонбони Мувла,Не Држи Шеќер
МОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.
Најдобро од сите, тие се без мирис и ништо не се држи до нив! Овие габи, ќе произведува личности кои изгледаат рачно изработени, што го прави брзо и лесно за почетници. Сликите се само примероци за референца.
Направени на ФДУ стандарден квалитет со Силиконска, Професионални Храна Одделение, 100% BPA free-Не се Токсични.5 cm
Пакет Содржина :
1 *Силиконски Калап
Силиконски Ice Cube 15 Зголеми Цвет Форма Чоколадо Калапи Торта Габи Торта Декорирање Алатки Желе Мраз Калапи Торта Мувла Bakeware DIY
Нашата Професионална Квалитетна Силиконски Калап може да се користи за да се направи чоколади, пеперминт, хард кенди, желатин закуски, gummies, коцки мраз, butters, ореви, замрзнати бебе храна, и многу повеќе. кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.
Овие силиконски калапи се фантастични за правење : Бонбони, Чоколади, Сапун, свеќи, хард кенди, фондан, Jell-О,торта декорација, замрзнати јогурт третира, коцки мраз со овошен сок, партија услуги за родендени & бебето тушеви,
и многу повеќе!.

За производот

Бренд Име:
FILBAKE
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
ФДУ,LFGB
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
JSC2123
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Сладолед Алатки
Модел:
мраз бикарбоната
Класификација:
Ice cube
Ice Cube Материјал:
силиконски чоколадо мувла
Обликот:
15 Дупка Силиконски Калап
Функција:
мраз бикарбоната
Функционирањето и користење:
Направи Торта,Леб,Косата,Желе,Подготвува Храна,Чоколадо
печење алатки за колачи:
Свадба Торта Стојат Торта Декорирање Калапи
cupcake облоги:
Силиконски Калапи за Popsicles,Moldes Де Silicona Став Jabones
сладолед мувла:
Moldes Фондан,Moldes Де Silicona Став Reposteria

Избор на клиент