H21A3 H104 H105 H206 ритам спојка H208 фотоелектрически го вклучите радиото сензор блендата . Бесплатен Превозот

H21A3 H104 H105 H206 ритам спојка H208 фотоелектрически го вклучите радиото сензор блендата . Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 2000.16
Достапност:

- Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба).- Ние можеме да брод на сите производи во светот.- Една година гаранција .- Ве молиме потврди детални информации за достава на фактурата. Ве молиме изберете пожелно еден & остави порака кога ќе проверите за да одредите која modle што би сакале!!!!
Како чесен продавачот ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи и услуги.- Увозните даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. За прв 1 месец ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена. На пример колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн.
Испорака
1.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот. Благодарам многу за вашето време.- DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонгконг Пост се сите достапни. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво ние ќе ви помогнат да се реши тоа. Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот. Фер & Цел повратни информации е многу ВАЖНА за нашата репутација и ќе ни биде многу благодарен ако може да ни се јавите пред да замине Негативни/Неутрален повратни информации.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.- Ве молиме проверете со вас земја?s Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите.
И со нетрпение очекувам да вашата НАРАЧКА!.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

За производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
Стандард
сертификација:
CQC
Бренд Име:
OKWK
Гаранција:
90days
Карактеристики:
Стандард
Тип На Прекинувач:
Фотоелектрически Префрлате
Фотоелектрически Префрлате:
Стандард
Црна:
Префрлете

Избор на клиент