TOUCHEART Шарм Сребрена Боја Накит Кристал Ѓердани Обетки Кристал Поставува Свадба Накит Сетови За Невести Жените Set150046
Новак - 21 %

TOUCHEART Шарм Сребрена Боја Накит Кристал Ѓердани Обетки Кристал Поставува Свадба Накит Сетови За Невести Жените Set150046

Достапно за нарачка
DEN 240.00
DEN 190.00
Достапност:


Сребрен Накит Кристал Ѓердани Обетки Кристал Поставува Свадба Накит Сетови За Невести Жените Set150046 100% Сосема Нов Нова Мода Накит/Луксузни Класичен Стил,Партија Подарок Оригинална Накит Стил : Мода Накит/ѓердан и обетки сет Материјал : Австриската кристал Накит Сетови Обетки : 3.2 cm Ѓердан : 35.5 cm*и 17,5 см Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Накит во Собата За Жените /Девојка / Жена / Мајка Позлата : Сребрен Накит Поставите Овој накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Фенси Marquise Сечење Накит

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Кристал Ѓердан И Обетки Сет
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
TOUCHEART
Пол:
Жени,Девојки
Број На Модел На:
SET150042
Тип:
earing и ѓердан поставува
Обликот:
Tassel Jewlery Етничка Накит
дизајн:
2018 Нов Луксузен Накит Кристално
Occassion:
Партија Свадба Ангажман
ОДГОВАРА ЗА:
накит сетови за жени
позлата:
сребрен накит сет
Накит Сетови Стил:
Кристал Свадба Накит Сетови За Невести Жени
Материјал:
австрискиот кристал накит сет
предмети:
Сребрен Накит Голема Буци Ѓердани Обетки
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на клиент