Црна 25cm+25cm двојно замав раце се префрлите ѕид светла капак плоча unbrella Lotus leaf Метал сенка sconce дома светилка за осветлување тела

Црна 25cm+25cm двојно замав раце се префрлите ѕид светла капак плоча unbrella Lotus leaf Метал сенка sconce дома светилка за

Достапно за нарачка
DEN 1920.00
Достапност:

Црна 25cm+25cm двојно замав раце се префрлите ѕид светла капак плоча unbrella Lotus leaf Метал сенка sconce дома светилка за осветлување тела
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Метал
Моќ влез : 100-240 V AC
Сијалица Тип : 1pcs E27
Сијалица вклучени или Не : Не се Вклучени
Големина : Како на сликата подолу
Ве молиме љубезно истакна светилки не се вклучени, Ако сакате lumiled гроздобер светилки, ве Молиме кликнете на линкот подолу за да цел одделно,
Повеќе детали слики за вашиот референца
Поврзани Објекти
Важни Совети
1 : Ние сме забелешка одговорен за какви било царински давачки или improt данок, Но со цел да ги избегнете високите увозни давачки/данок, Nowmally ние ќе прогласи вашите нарачки на ниска вредност за ваша лична употреба. Но, дали тоа е обвинет или колку се наплаќа, Тоа зависи од вашата земја на царинската управа. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте ме пред испорака.
2 : објектот е бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail. но, ние не гарантираме за да одговара на тоа. Бидејќи ние може да ги испрати од страна на хонг конг пост, Sinpagore пост или други начини.
3 : Таму ќе биде вистински следење на број за секоја цел, така што ќе може да ги проверите online статусот за достава.
4 : Кога цел ќе биде истече но вие не добија пратката, ве Молиме контактирајте ме навремено да се продолжи време на испорака за вас.
5 : Последно но не и закуп, Ако сте среќни нашите производи и услуги, ве молиме оставете 5 ѕвезда postive повратни информации за мене, Ако постои нешто што вие не сте задоволни, ве молиме контактирајте ме за решенија. Ве молиме не само пост спор или остави негативни повратни информации, без комуникации. Ви благодариме.

За производот

Абажур Боја:
A, B, C, D
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Сенка Тип:
Железо
Напон:
220V,90-260V,110V
Сенка Ветер:
Надолу
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Примена:
Foyer
Стил:
Мисија
Боја На Каросеријата:
Црна
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Бренд Име:
cicilighting
Осветлување Област:
10-15square метри
Број На Модел На:
Е-552
Е dimmable:
No
Гаранција:
2 година
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No

Избор на клиент