трговија на големо вистински слатководни образован бисер 6-7mm во близина круг компир лабави струни
Новак - 8 %

трговија на големо вистински слатководни образован бисер 6-7mm во близина круг компир лабави струни

Достапно за нарачка
DEN 479.52
DEN 441.00
Достапност:


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$55
$35
$28.99
$49.99
wy-приклучок-крај
Превозот
Ние обично превозот од регистрирани воздух mail од Кина се земе 7-25days или e Packet испорака од Кина 7-12day брод на САД ) . Ова стандардниот превозот метод ве молиме контактирајте со нас ако не можете да ги добиете над 30 дена поради лошите временски услови или Кинески традиционален фестивали на пример, Пролетниот Фестивал, Фестивалот Фенер ,Кинг Минг Фестивал, Mid Autumn Фестивал, и така натаму, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби и барања, ако ни e-mail, не со негативни повратни информации или спор
ако ви треба други превозот метод ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата.
Политика На Враќање
Вашиот задоволителен е многу важна за нас. Имаме Пари Назад за Погрешно & Незадоволни Стока политика! Ние прифаќаме враќа за размена, кредит, или за наплата во рок од 7 дена од денот на објектот примени. Ако сте среќни со нашите производи и услугата, јас навистина би го ценат, ако може да остави добар фидбек по receivement на стоки. Инаку, или ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас
Кина е дом на слатководни бисери
Ние се постават Hugest база на бисер во Кина. Познатиот Град Бисер Ние продажба на сите видови на слатководни образован бисер со различен облик, големина и боја. Ако имате било какви прашања и барања. ве молиме да се чувствуваат слободни ме праша . Се сеќавам ни за сите ваши потреби бисер
Повратни информации
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка НСД на 5.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.
Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации за мене .Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде задоволни одговор. ви благодариме

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Nearround
Бисер Квалитет:
AA
Материјал:
бисер
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
about 23g/string
Број На Модел На:
бисер string
Бренд Име:
ELEISPL
Големина:
approx6-6.5 mm
Обликот:
во близина круг компир бисер
должината на string:
40cm секој string
Стил:
трговија на големо бисер насоки
Бисери Боја:
Бела
Лабава Бисери Материјал:
слатководни образован бисер
многу:
1 нишки може да се прилагоди
ПОВРШИНА:
има неколку природни линија на површината

Избор на клиент