YinShiJi Гроздобер 925 Sterling Silver Прстени За Жените Ретро Голема Свадба Прстени Тајландски Сребрен Накит Женски 4 Боја
Новак - 35 %

YinShiJi Гроздобер 925 Sterling Silver Прстени За Жените Ретро Голема Свадба Прстени Тајландски Сребрен Накит Женски 4 Боја

Достапно за нарачка
DEN 2160.00
DEN 1404.00
Достапност:


Опис На Производот
Бренд
Yin Shi Ji
Метали Тип
925 Sterling Silver
Скапоцен Камен Материјал
Chrysoprase (Зелен)
Калцедон (Црна)
Руби (Топла Розова)
Sapphire (Сина)
Гранат (Црвено)
Технологија
Тајландски Сребро Занает
Големина
(Приближни)
Должина од 2,5 см,Ширина 1.3 см
Метален Стандард За Печат
S925
/
/
Answer : ___________________________ Note : природен производ направен од природен камен, Секој природен производ е единствен со природна боја и модел, Па така може да има Мала Разлика со фотографијата. Ве молиме не го купите, ако не може да го прифати тоа.

За производот

Прстен Големина:
6.25, 6.5, 7.25, 7.5, 8, 8.5, 8.75, 9.25
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
J537
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Обликотшема:
овална
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Повод:
Годишнина
Површината Ширина:
13mm
Бренд Име:
YinShiJi
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Материјал:
Скапоцен камен
Површината Ширина:
25mm
Метали Тип:
Тајландски Сребро.
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
925 Sterling silver
боја:
Длабоко Црвена,Сина,Топла Розова,Црна,Зелена
inlaying материјал:
925 Sterling Silver Inlaying Скапоцен Камен
Нови Или Користени:
Нови
Метален Стандард За Печат:
s925
Подарок за:
Мајка / Жена / Свршеница / Девојка / Ќерка / Женски Пријател
Occassion:
Годишнината / Дневно / Ангажирање / Свадбена / Подарок / Партија
Материјал:
Скапоцен камен

Избор на клиент