HY-125 32A пет основни три фаза 380V вода експлозија прашина доказ индустриски приклучок и приклучок

HY-125 32A пет основни три фаза 380V вода експлозија прашина доказ индустриски приклучок и приклучок

Достапно за нарачка
DEN 527.52
Достапност:


Фигурата ја покажува за производи

За производот

Број На Модел На:
HY-125
боја:
Црвена
Фаза:
Три
тековната:
32A
Тип:
HY-124
Напон:
380V
Целосна Должина:
147mm
Круг со дијаметар:
68mm
is_customized:
Yes
Пол:
Женски
Примена:
Осветлување, индустриски приклучок за штекер

Избор на клиент