Снежана Принцеза Постелнина Постави Цар Кралицата Големина Луксузни 4pcs Возбудува Ватенка Покрие Поставите Bedspread Кревет Здолниште Pillowcases Памук
Новак - 34 %

Снежана Принцеза Постелнина Постави Цар Кралицата Големина Луксузни 4pcs Возбудува Ватенка Покрие Поставите Bedspread Кревет

Достапно за нарачка
DEN 6720.00
DEN 4435.00
Достапност:

Поради разликата на ефект на боја помеѓу вашите дигитални уреди и реалниот свет, вистинската боја длабочина на производот може да изгледа малку поинаква од она што на сликата погоре.
(Целиот Сет Слика и Детални Лен Слика се земени од Реалниот Објект.9% Германија го Оценувате (точка пристигна) 11. )
(Приложените слики се обезбедени од страна на производителот за демонстрација само.49 инчен
Answer : ___________________________ Note :
A : увозни давачки и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија,овие трошоци се на купувачот одговорност.49 инчен
Pillowcases : 48 x 75 см /18.
• Поради перница шамс ткаенина парчиња од прекривки покрие, па можеби и не е иста со пик, но секогаш ист стил со постелнина сетови.7% Канада Ирска го Оценувате (точка пристигна) 0.49 инчен Полна Големина :
Кревет Здолништа : 150 х 200 + 45 cm /58.
По-продажбата на услугата :
15 дена.49 инчен
Кралот Големина На :
Кревет Здолништа : 200 x 200 + 45 cm /78.8%
Начин на плаќање :
ние прифаќаме : T/T ,Western Union ,Пари со Цел,Зачувам ,најдобар начин е директно онлајн плаќање.
кина објави следново е приближна на превозот време за различни региони во Земјата
Кина Пост Воздухопловната Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .
Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас,lf сте задоволни со предмети што ги нареди,ве молиме да дадете 5 ѕвезда повратни информации,Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,ние ќе можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.69
Прекривки ги покрие : 200 x 230 см /78.
•За нега на настава : Машина перат Хемиско чистење се Користи благ сапун хлор Кул железо ако е потребно. ние препорачуваме ЕМС за вас.74+инчен 17.55 инчи
Pillowcases : 48 x 75 см /18.74+инчен 17. Не се впие во собата за премногу долго.8% Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21. Ние брод преку ЕСМ,DHL,UPS-от,ТНТ,Fed Ex и така натаму,
• Боја : Боја Опис ве молиме погледнете го Насловот, како на сликата.
Ако не сте сигурни дали боја е она што го бараат, ве молиме потврдете го со нас пред наддавање, во спротивно Пари Гаранција за враќање може да биде неважечки.69
Прекривки ги покрие : 200 x 230 см /78.74+инчен 17.
3 PCS Близнак Големина на :
Кревет Здолништа : 120 x 200 + 45 см /47.
По можност страна се мијат во вода не е поголема од 30 степен одделно.74+инчен 17.49 инчен
Кралицата Големина На :
Кревет Здолништа : 180 x 200 + 45 cm /70.69
Прекривки ги покрие : 220 x 240 cm /86.69
Прекривки ги покрие : 150 х 200 см /59.74 инчен
Pillowcases : 48 x 75 см /18.49 инчен
Супер Кралицата Големина На :
Кревет Здолништа : 180 x 200 + 45 cm /70. Првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин.
• Затоа што Земјата е различно од beding поставите големината, ве молиме бидете сигурни дека големината е одговара за вашиот кревет или не според моето опише мерење прво Пред да се направи нарачка.74+инчен 17.
• Имаме трговија на големо цена за масовно купување, pls се чувствуваат слободни да ме известите доколку ви треба
• Испорака : Ние ќе го избере различни Изразува да ја испорача стоката зависи од вашите локации.55 инчи
Pillowcases : 48 x 75 см /18.5% Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.5% Шпанија, Бразил и Италија го Оценувате (точка пристигна) 3.

За производот

Големина:
Full size 4pcs, King size 4pcs, Queen size 4pcs, Twin size 3pcs
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.5 m (5 метри)
Тежина:
3.6 KG
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
тема count:
400TC
Бренд Име:
SexeMara
Ткаенина Count:
40
Шема:
Извезена
Количина:
4 парчиња
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Број На Модел На:
BD-020
Пополнување:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Возбудува
Материјал:
100% Памук
Стил:
Јапонија Стил
Ткаенина Густина:
128X68
Употреба:
Дома
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Технологија На Печатење:
Пигменти За Печатење
Тип:
Прекривки Покрие Сет
Свадба Постелнина Тип:
Свадба Четири-парче Комплет
Ткаењето Технологија:
Почит Свила
Возрасна Група:
Возрасни
Тип:
Bedskirt

Избор на клиент