1Pcs Печење Алатка 24 Празнина Hemispherical Силикони Чоколадо Мувла Мини Торта Десерт Печење Мувла 28.8*16.8 cm
Новак - 14 %

1Pcs Печење Алатка 24 Празнина Hemispherical Силикони Чоколадо Мувла Мини Торта Десерт Печење Мувла 28.8*16.8 cm

Достапно за нарачка
DEN 379.20
DEN 326.00
Достапност:

Име на производ : 24 празнина hemispherical силикони торта габи, Мувла Големина : 288mm X168mm Хемисфера големина : Кол 28 мм Мувла нето тежина : 107 g Материјал : Храна одделение силиконски

За производот

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB
Бренд Име:
аки подарок
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
Никој
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла

Избор на клиент