Железо Earring Куки, Никел Слободни, Платина Боја, Големина: за 18mm долго, 0.8 mm дебел, дупка: 1.5 mm
Новак - 30 %

Железо Earring Куки, Никел Слободни, Платина Боја, Големина: за 18mm долго, 0.8 mm дебел, дупка: 1.5 mm

Достапно за нарачка
DEN 1908.48
DEN 1336.00
Достапност:

барел
Железо Earring Куки, Никел Слободни, Платина Боја
Големина : about18mm долго, 0.8 mm дебел, дупка : 1.5 mm
Се создаде нов пар на класични обетки за секој мода. Уживаат во овие радосна облини и динамични стилови. Чекор надвор од стандардот обрачот обетки и да покаже заоблен стил на вашето уво.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Производ Карактеристики:
DIY
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Број На Модел На:
E135-НФ
Објектот Ширина:
1.8cm
Објектот Тежина:
1272g
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
0.08cm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Должина:
1.8cm
Метална боја:
platinum
Заврши:
никел слободни
единица:
5000pcs
Материјал:
Железо
Големина:
18x0.8

Избор на клиент