(жолта) за Извршување 1500 Rpm вртежен момент Извори за Скутер GY6 125cc 150cc 152QMI 157QMJ 4T

(жолта) за Извршување 1500 Rpm вртежен момент Извори за Скутер GY6 125cc 150cc 152QMI 157QMJ 4T

Достапно за нарачка
DEN 479.52
Достапност:


(жолта) за Извршување 1500 Rpm вртежен момент Извори за Скутер GY6 125cc 150cc 152 QMI 157 QMJ 4 T
Спецификација : Овој производ : Жолта 1500 N за 152 QMI 157 QMJ АТВ 125 CC 150 CC Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена.

За производот

Број На Модел На:
125
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE

Избор на клиент