4M 40 Led Мини LED String Самовила Светла Божиќ Светилка АА Батерија Управувана Декорација Светла за Божиќ, Нова Година Партија Фестивал

4M 40 Led Мини LED String Самовила Светла Божиќ Светилка АА Батерија Управувана Декорација Светла за Божиќ, Нова Година Партија

Достапно за нарачка
DEN 130.56
Достапност:


Карактеристики :
1. Надворешна и внатрешна декорација светлина
2. Светло до вашиот одмор партија со бела string светла
3. Висат на влакно на светлата низ дрвјата и да ја претвори секоја прилика во еден момент партија
4. Тоа е многу добро за прогласи вашата партија, дома, во продавница и Божиќ ден
5. Низа светлина треба да се чува подалеку од влага, дожд или магла
6. Напојува со 3 x AA батерии(не се вклучени) Спецификации : Вкупно 40 led светло Материјал : ПВЦ String светлина Должина : 4 M/ 158"(не е вклучен батеријата) Пакетот вклучува : 1 x 4 M "АА" батерија за Напојување 40 LED Свадба на Божиќ string Светла 3 Режим Бела Јака 1 x батеријата

За производот

Емитуваат Боја:
розова, виолетова, црвена, жолта
Обликот:
Капка Вода
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Број На Модел На:
COFA
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
REFURBISHHOUSE

Избор на клиент